CAB016M12FM3T
Numer produktu DigiKey
1697-CAB016M12FM3T-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB016M12FM3T
Opis
MOSFET 2N-CH 1200V 78A MODULE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 1200V (1,2kV) 78A (Tj) Montaż na podstawie montażowej Moduł
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAB016M12FM3T Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
21,3mOhm przy 80A, 15V
Producent
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 23mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
236nC przy 15V
Opakowanie
Skrzynka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
6600pF przy 800V
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Technologia
Węglik krzemu (SiC)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
2 kanały N (półmostek)
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200V (1,2kV)
Obudowa dostawcy urządzenia
Moduł
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
78A (Tj)