CAB008A12GM3
Numer produktu DigiKey
1697-CAB008A12GM3-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB008A12GM3
Opis
MOSFET 2N-CH 1200V 182A
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 1200V (1,2kV) 182A (Tj) Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAB008A12GM3 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
10,4mOhm przy 150A, 15V
Producent
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 46mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
472nC przy 15V
Opakowanie
Taca
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
13600pF przy 800V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Technologia
Węglik krzemu (SiC)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
2 kanały N (półmostek)
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200V (1,2kV)
Bazowy numer produktu
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
182A (Tj)