BYC10X-600,127
Numer produktu DigiKey
1740-1439-ND
Producent
Numer produktu producenta
BYC10X-600,127
Opis
DIODE STANDARD 500V 10A TO220FP
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 500 V 10A Otwór przelotowy TO-220FP
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
55 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 600 V
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
500 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FP
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
2.9 V @ 10 A