STTH15R06FP
Numer produktu DigiKey
497-5409-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STTH15R06FP
Opis
DIODE STD 600V 15A TO220FPAC
Szczegółowy opis
Diody 600 V 15A Otwór przelotowy TO-220FPAC
Modele EDA/CAD
STTH15R06FP Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
50 ns
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
60 µA @ 600 V
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FPAC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
2.9 V @ 15 A