BT137S-600D,118
Numer produktu DigiKey
1740-1033-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1740-1033-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BT137S-600D,118
Opis
TRIAC SENS GATE 600V 8A DPAK
Szczegółowy opis
TRIAC Logiczne - bramka czułości 600 V 8 A Montaż powierzchniowy D-PAK
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
5 mA
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Logiczne - bramka czułości
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
8 A
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
65A, 71A