L6004D8RP
Numer produktu DigiKey
L6004D8RPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
L6004D8RPCT-ND - Taśma cięta (CT)
L6004D8RPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L6004D8RP
Opis
TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Logiczne - bramka czułości 600 V 4 A Montaż powierzchniowy TO-252 (DPak)
Kategoria
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
33A, 40A
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
15 mA
Status części
Aktywny
Konfiguracja
Pojedynczy
Typ triaka
Logiczne - bramka czułości
Temperatura robocza
-40°C - 110°C (TJ)
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
4 A
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.3 V