BT136-600E,127
Numer produktu DigiKey
1740-1019-ND
Producent
Numer produktu producenta
BT136-600E,127
Opis
TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB
Szczegółowy opis
TRIAC Logiczne - bramka czułości 600 V 4 A Otwór przelotowy TO-220AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BT136-600E,127 Modele
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
10 mA
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
15 mA
Temperatura robocza
125°C (TJ)
Typ triaka
Logiczne - bramka czułości
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
4 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.5 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
25A, 27A