T410-700T
Numer produktu DigiKey
497-17825-ND
Producent
Numer produktu producenta
T410-700T
Opis
TRIAC SENS GATE 700V 4A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Logiczne - bramka czułości 700 V 4 A Otwór przelotowy TO-220
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T410-700T Modele
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
10 mA
Producent
STMicroelectronics
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
15 mA
Opakowanie
Rurka
Konfiguracja
Pojedynczy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Logiczne - bramka czułości
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - stan wyłączony
700 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
4 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.3 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
30A, 31A