1SNK506010R0000
Numer produktu DigiKey
5831-1SNK506010R0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
1SNK506010R0000
Opis
MODULAR TERMINAL BLOCK, 30A, 6MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącze kostki zaciskowej 2 Pozycje Przepust Szare 10-24 AWG
Kategoria
Prąd - IEC
41 A
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Napięcie - IEC
1000V
Seria
Prąd - UL
30 A
Opakowanie
Taca
Napięcie - UL
600V
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
10-24 AWG
Typ
Przepust
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,2-6mm²
Liczba pozycji
2
Kolor
Szare
Liczba poziomów
1
Materiał -izolacja
Poliamid (PA), nylon
Zacisk - szerokość
6,0mm
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl zakończenia
Wkręt
Długość zdejmowania izolacji
10,5mm