1SNK506010R0000
1SNK506010R0000
TE’s SNK Double Deck Terminal Blocks Din Rail
1SNK506010R0000
Numer produktu DigiKey
2109-1SNK506010R0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
1SNK506010R0000
Opis
AUT SNK SCREW
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącze kostki zaciskowej 2 Pozycje Przepust Szare 10-24 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1SNK506010R0000 Modele
Kategoria
Napięcie - IEC
1000V
Producent
TE Connectivity ENTRELEC
Prąd - UL
30 A
Seria
Napięcie - UL
600V
Opakowanie
Skrzynka
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
10-24 AWG
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,2-6mm²
Typ
Przepust
Kolor
Szare
Liczba pozycji
2
Materiał -izolacja
Poliamid (PA), nylon
Liczba poziomów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Zacisk - szerokość
6,0mm
Długość zdejmowania izolacji
10,5mm
Styl zakończenia
Wkręt
Bazowy numer produktu
Prąd - IEC
41 A