624-25ABT4E
624-25ABT4E
624-25ABT4E
Numer produktu DigiKey
345-1098-ND
Producent
Numer produktu producenta
624-25ABT4E
Opis
HEATSINK CPU 21MM SQ W/DBL TAPE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Kategoria
Kształt
Pătrat, Nervuri pini
Prod.
Długość
0,827" (21,00mm)
Seria
Szerokość
0,827" (21,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość żeberka
0,250" (6,35mm)
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
25,00°C/W przy 200LFM