SMAJ33CA
Numer produktu DigiKey
732-SMAJ33CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
732-SMAJ33CACT-ND - Taśma cięta (CT)
732-SMAJ33CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ33CA
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
53,3V Zacisk 7,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC
Modele EDA/CAD
SMAJ33CA Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V (maks.)
Napięcie - przebicia (min.)
38,65V (typ.)