SMAJ30CA
Numer produktu DigiKey
732-SMAJ30CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
732-SMAJ30CACT-ND - Taśma cięta (CT)
732-SMAJ30CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ30CA
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 8,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ30CA Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V (maks.)
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
35,05V (typ.)