SMM02070C2431FBP00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.43 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
SMM02070C2431FBP00
Numer produktu DigiKey
SMM02070C2431FBP00-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMM02070C2431FBP00
Opis
RES SMD 2.43K OHM 1% 1W MELF
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMM02070C2431FBP00 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
MELF, 0207
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)