MMB02070C2431FB200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.43 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
MMB02070C2431FB200
Numer produktu DigiKey
MMB02070C2431FB200-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMB02070C2431FB200
Opis
RES SMD 2.43K OHM 1% 1W 0207
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMB02070C2431FB200 Modele
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)