VJ1206Y394KXJMT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
0.39 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206Y394KXJMT
Numer produktu DigiKey
VJ1206Y394KXJMT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y394KXJMT
Opis
CAP CER 0.39UF 16V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206Y394KXJMT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)