GA1206Y394KXJBR31G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.39 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GA1206Y394KXJBR31G
Numer produktu DigiKey
GA1206Y394KXJBR31G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GA1206Y394KXJBR31G
Opis
CAP CER 0.39UF 16V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GA1206Y394KXJBR31G Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)