VJ1206Y223KXBAC
Numer produktu DigiKey
720-VJ1206Y223KXBACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1206Y223KXBACCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1206Y223KXBACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y223KXBAC
Opis
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1206Y223KXBAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)