VJ1206Y223KXBMC
Numer produktu DigiKey
720-VJ1206Y223KXBMCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1206Y223KXBMCCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1206Y223KXBMCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y223KXBMC
Opis
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ1206Y223KXBMC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)