VJ1206Y103KXJCW1BC
Numer produktu DigiKey
720-VJ1206Y103KXJCW1BCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1206Y103KXJCW1BCCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1206Y103KXJCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y103KXJCW1BC
Opis
CAP CER 10000PF 16V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1206Y103KXJCW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)