VJ1206Y103JXBAC
Numer produktu DigiKey
720-VJ1206Y103JXBACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1206Y103JXBACCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1206Y103JXBACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206Y103JXBAC
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1206Y103JXBAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)