VJ1206A8R2DXACW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
8.2 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206A8R2DXACW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ1206A8R2DXACW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A8R2DXACW1BC
Opis
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206A8R2DXACW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)