VJ1206A8R2CXAAP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
8.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1206A8R2CXAAP
Numer produktu DigiKey
VJ1206A8R2CXAAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1206A8R2CXAAP
Opis
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1206A8R2CXAAP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)