VJ0805Y562JXCAP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
5600 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0805Y562JXCAP
Numer produktu DigiKey
VJ0805Y562JXCAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805Y562JXCAP
Opis
CAP CER 5600PF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0805Y562JXCAP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)