C0805C562J2RACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
5600 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0805C562J2RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C562J2RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C562J2RACTU
Opis
CAP CER 5600PF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C562J2RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)