VJ0805Y104KXJCW1BC
Numer produktu DigiKey
BC1300TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BC1300CT-ND - Taśma cięta (CT)
BC1300DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0805Y104KXJCW1BC
Opis
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0805Y104KXJCW1BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)