C0805C104K1RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C104K1RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C104K1RACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C104K1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C104K1RACTU
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C104K1RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)