VJ0603Y183KXJCW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 3 744
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.018 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603Y183KXJCW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0603Y183KXJCW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603Y183KXJCW1BC
Opis
CAP CER 0.018UF 16V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603Y183KXJCW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)