VJ0603Y183KXAAP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
0.018 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603Y183KXAAP
Numer produktu DigiKey
VJ0603Y183KXAAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603Y183KXAAP
Opis
CAP CER 0.018UF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603Y183KXAAP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)