VJ0603G105KXYPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 81 888
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 58 032
Arkusz danych
YAGEO
Udoskonalony
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 459
KEMET
TDK
TDK
1 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603G105KXYPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0603G105KXYPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603G105KXYPW1BC
Opis
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603G105KXYPW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)