06035C105KAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AR71H105KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15AR71H105KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15AR71H105KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06035C105KAT2A
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
06035C105KAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,040" (1,02mm)