VJ0603A820JXCAC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
82 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0603A820JXCAC
Numer produktu DigiKey
VJ0603A820JXCAC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A820JXCAC
Opis
CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0603A820JXCAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)