VJ0603A820JLCAJ32
Numer produktu DigiKey
720-VJ0603A820JLCAJ32TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A820JLCAJ32
Opis
CAP CER 82 PF 200V NP0(C0G) 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0603A820JLCAJ32 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,038" (0,97mm)