VJ0402Y102KXAAP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 22 000
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 8 070
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
TDK
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0402Y102KXAAP
Numer produktu DigiKey
VJ0402Y102KXAAP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402Y102KXAAP
Opis
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0402Y102KXAAP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)