VJ0402Y102KXBAC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0402Y102KXBACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0402Y102KXBACCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0402Y102KXBACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402Y102KXBAC
Opis
CAP CER 1000PF 100V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0402Y102KXBAC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)