VJ0402A3R9DXACW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
3.9 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0402A3R9DXACW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0402A3R9DXACW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402A3R9DXACW1BC
Opis
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0402A3R9DXACW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)