GJM1555C1H3R9DB01D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.9 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GJM1555C1H3R9DB01D
Numer produktu DigiKey
490-GJM1555C1H3R9DB01DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GJM1555C1H3R9DB01D
Opis
CAP CER 3.9PF 50V C0G 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GJM1555C1H3R9DB01D Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,5pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)