CDR31BX561BKMSAJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
560 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BX 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR31BX561BKMSAJ
Numer produktu DigiKey
CDR31BX561BKMSAJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR31BX561BKMSAJ
Opis
CAP CER 560PF 100V BX 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR31BX561BKMSAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)