CDR31BX561BKUS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
560 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BX 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR31BX561BKUS
Numer produktu DigiKey
478-CDR31BX561BKUS-ND
Producent
Numer produktu producenta
CDR31BX561BKUS
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR31BX561BKUS Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)