CDR31BP101BFUSAJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
Arkusz danych
KEMET
W magazynie: 75
KYOCERA AVX
100 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne BP 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR31BP101BFUSAJ
Numer produktu DigiKey
CDR31BP101BFUSAJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR31BP101BFUSAJ
Opis
CAP CER 100PF 100V BP 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR31BP101BFUSAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)