CDR31BP101BFWS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
KEMET
W magazynie: 75
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
100 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne BP 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR31BP101BFWS
Numer produktu DigiKey
478-CDR31BP101BFWS-ND
Producent
Numer produktu producenta
CDR31BP101BFWS
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR31BP101BFWS Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)