TR3W107K020C0100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 178
Arkusz danych
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2924 (7360 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3W107K020C0100
Numer produktu DigiKey
TR3W107K020C0100-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3W107K020C0100
Opis
CAP TANT 100UF 10% 20V 2924
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3W107K020C0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2924 (7360 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,236" (7,30mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
W
Napięcie - znamionowe
20 V