TPSV107K020R0100
Numer produktu DigiKey
478-9271-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-9271-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-9271-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSV107K020R0100
Opis
CAP TANT 100UF 10% 20V 2924
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2924 (7361 metryczne) 100mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2924 (7361 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,240" (7,30mm x 6,10mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,148" (3,75mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
20 V