TR3E477M6R3C0065 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 874
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 12
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
W magazynie: 0
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 65mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3E477M6R3C0065
Numer produktu DigiKey
TR3E477M6R3C0065-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3E477M6R3C0065
Opis
CAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3E477M6R3C0065 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
65mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V