595D477X06R3D2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
W magazynie: 12
Similar
470 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 130mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D477X06R3D2T
Numer produktu DigiKey
595D477X06R3D2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D477X06R3D2T
Opis
CAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
595D477X06R3D2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
130mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
6.3 V