TR3E477K6R3C0100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 84
Similar
Similar
W magazynie: 732
W magazynie: 332
W magazynie: 885
W magazynie: 874
KEMET
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm