TR3E157M010C0100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 563
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Udoskonalony
Udoskonalony
W magazynie: 230
W magazynie: 921
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3E157M010C0100
Numer produktu DigiKey
TR3E157M010C0100-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3E157M010C0100
Opis
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3E157M010C0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
10 V