TR3D686M020C0115 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Sprague
W magazynie: 33
Similar
W magazynie: 160
W magazynie: 8 039
W magazynie: 41
KEMET
W magazynie: 726
KEMET
W magazynie: 896
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 115mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D686M020C0115
Numer produktu DigiKey
TR3D686M020C0115-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3D686M020C0115
Opis
CAP TANT 68UF 20% 20V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D686M020C0115 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
115mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
20 V