T494X686M020AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 1 290
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 39 170
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 726
Similar
W magazynie: 896
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
W magazynie: 160
W magazynie: 41
KYOCERA AVX
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494X686M020AT
Numer produktu DigiKey
T494X686M020AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494X686M020AT
Opis
CAP TANT 68UF 20% 20V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T494X686M020AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
20 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm