TR3D685M050C0600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 1 635
Similar
W magazynie: 10
Similar
W magazynie: 953
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
W magazynie: 543
KEMET
KEMET
W magazynie: 534
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 600mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D685M050C0600
Numer produktu DigiKey
TR3D685M050C0600-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3D685M050C0600
Opis
CAP TANT 6.8UF 20% 50V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D685M050C0600 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
50 V